Silicon Power A60 512 GB, SSD interface M.2 NVME, Write speed 1600 MB/s, Read speed 2200 MB/s
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP512GBP34A60M28
- Saadavus: 5
-
113€
Silicon Power A60 512 GB, SSD interface M.2 NVME, Write speed 1600 MB/s, Read speed 2200 MB/s
| All | |
| Brutokaal | 0.01 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 22.00 mm |
| Gross height (mm) | 3.50 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 1600 MB/s |
| Lugemise kiirus | 2200 MB/s |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVME |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer product name | A60 |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: silicon power a60 512 gb, ssd interface m2 nvme, write speed 1600 mbs, read speed 2200 mbs, sp512gbp34a60m28, silicon power, ssd

